O Nas

Studio 8/8 Katarzyna Żelezik specjalizujące się głównie w projektowaniu domów, rezydencji jak i również wnętrz apartamentów, mieszkań, biur i restauracji działa od 1999 roku, z siedzibą w Wołominie, choć jego oferta skierowana jest także do mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Firmę tworzy grupa kreatywnych ludzi, w tym architektów, konstruktorów, architektów wnętrz, dla których projektowanie jest nie tylko sposobem na życie, ale również największą z pasji. Staramy się, by przygotowane przez nas propozycje aranżacji wnętrz idealnie oddawały charakter przestrzeni, pozostając zgodnymi z oczekiwaniami Klientów. Od początku działalności skupiamy się również na produkcji mebli na wymiar czyli - kuchni pod wymiar, stołów, stolików, sof i łóżek sypialnianych, wyszukując przy tym najlepsze jakościowo materiały oraz wzory i śledząc światowe trendy czy design. Wybór naszej firmy jest gwarancją kompleksowej obsługi i pełnego zaangażowania w powierzony nam projekt. Zapewniamy nadzór autorski nad każdą realizacją oraz sprawdzonych, solidnych wykonawców. Przygotowaliśmy również dla Państwa gotowe pakiety usług składające się z trzech wariantów, by ułatwić i przyspieszyć pracę w obrębie Państwa inwestycji.

Projektujemy wnętrza domów, loftów, apartamentów, rezydencji, a także mieszkań. Nasze usługi opieramy na umiejętnym kreowaniu przestrzeni, łączymy ciekawe pomysły i nadajemy miejscu niepowtarzalny klimat oraz funkcjonalność. Obserwujemy światowe trendy systematycznie uczestnicząc w szkoleniach produktowych, jeździmy na międzynarodowe targi designu do Włoch, Niemiec, Francji i Anglii.

Studio 8/8 specjalizuje się również w projektowaniu restauracji, biur, sklepów i innych lokali użyteczności publicznej, usługowych oraz komercyjnych. Przygotowujemy propozycje zmian wizualnych i identyfikację zgodną z założeniami sieci.

Architektura i projektowanie wnętrz powierzchni mieszkalnych czy komercyjnych to dla nas ogromne wyzwanie, gdyż musimy znaleźć kompromis pomiędzy wizją Klienta a realnymi możliwościami, jakie stwarza przestrzeń. Naszym priorytetem jest wykreowanie  wnętrza spełniającego walory estetyczne oraz praktyczne. Pragniemy połączyć marzenia właścicieli z ciężką pracą oraz doświadczeniem, jakim dysponujemy. Dzięki profesjonalizmowi architektów wnętrz, z którymi współpracujemy możesz mieć pewność, że każdy wykonany przez nas projekt mieszkania spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

W pracy bazujemy na różnorodnych rozwiązaniach – tradycyjnych i nowoczesnych. Niebanalne kształty, bogactwo kolorów oraz niepowtarzalny styl to główne atuty naszych pomysłów. Umiejętności zdobyte od 1999 roku są gwarancją oryginalnych i praktycznych koncepcji, wykorzystanych w projektach na całym świecie. Zajmujemy się nie tylko kreatywną aranżacją powierzchni mieszkalnych.  Pomysłowość oraz profesjonalizm projektantów wnętrz sprawiają, że z naszych rozwiązań korzystają także właściciele i użytkownicy licznych obiektów użyteczności publicznej, firm, sklepów, restauracji czy biur.

Podjęliśmy się już wielu ambitnych i ciekawych zleceń. Projektujemy piękne wnętrza korzystając z naszego bogatego, zdobywanego przez lata doświadczenia, wiedzy oraz talentu. Zaaranżowaliśmy nowoczesne centra handlowe, które zachwycają niecodziennymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nowoczesnym designem. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać wszystkim Państwa wymaganiom, dlatego zawsze uwzględniamy sugestie i uwagi naszych Klientów. Celem każdej wykonywanej pracy jest nadanie unikatowego wyglądu pomieszczeniom, odzwierciedlając w nich potrzeby Inwestorów.

Każde zlecenie jest dla nas ogromnym wyzwaniem twórczym, a kreowanie przestrzeni wymaga od nas wyobraźni i doświadczenia. Dbamy o to, by zaplanowane przez nas przestrzenie były bezpieczne, funkcjonalne i  komfortowe. Dzięki naszemu zapałowi oraz niekonwencjonalnym pomysłom udaje się te cele spełniać. Przy  naszej pomocy powstało wiele realizacji, które są dla nas źródłem kolejnych inspiracji.

Zadaniem Studia 8/8 jest przede wszystkim dostosowanie miejsca do potrzeb oraz preferencji jego przyszłych użytkowników. Staramy się nie ograniczać do jednego stylu czy trendu. Proponujemy rozwiązania, które zapewnią obopólną satysfakcję, a przy okazji dadzą nam możliwość twórczego manifestowania naszych wizji.

Zapraszamy do współpracy.

Katarzyna Żelezik ,  Sebastian Mazurkiewicz