Meble na wymiar

Studio 8/8 Katarzyna Żelezik stawia sobie za cel połączenie wizji Klienta z własną, twórczą koncepcją i możliwościami technicznymi wnętrza. Chcąc zrealizować Państwa marzenia o idealnym mieszkaniu bądź domu, przygotowaliśmy ofertę projektowania mebli na wymiar, skupiającą się nie tylko na estetycznym zagospodarowaniu przestrzeni, ale i funkcjonalnym dopasowaniu mebli do układu wnętrza.

Jesteśmy świadomi istoty detali, gdyż niejednokrotnie to one rzutują na całościowy efekt. Cechujemy się zatem szczególną dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół, dobrany materiał czy kolor.

Naszym priorytetem jest osiągnięcie obopólnej satysfakcji, toteż wszystkie zlecenia traktujemy jak swoistego rodzaju wyzwanie, powierzając je naszym specjalistom.

Jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każdą koncepcję, projektując meble przeznaczone do wystroju nie tylko dużych rezydencji, ale i kameralnych mieszkań.

Materiały, z których wykonane są nasze meble odznaczają się najwyższą jakością, co z kolei przekłada się na ich solidność oraz trwałość. Zaproponowane urządzenia natomiast, zagwarantują Ci wymarzony komfort użytkowania.

Uwzględniając Twoje preferencje  przygotowujemy szereg propozycji i rozwiązań, w zależności od tego, jaki efekt pragniesz uzyskać. Realizujemy projekty nowoczesnych wnętrz cechujących się surowym,  minimalistycznym designem,  a także wnętrza w  stylu  skandynawskim czy industrialnym,   pełni szacunku dla tradycji, opracujemy również koncepcje w stylistyce klasycznej, vintage, art-deco czy glamour,  jeśli Klient życzy sobie ciepłego i eleganckiego wystroju. Wszystko po to, byś pokochał wnętrze, w którym zamieszkasz.